Červenec 2007

@h0Y

28. července 2007 v 9:13 | ;)) |  Novinky
Ahoj lidišky,za 10 minut odjizdim na tábor,prtijedu za tyden a nefím jk to bez blogu vydrzim..doufam ze f poho..papa za týdeen..;))

yUpÍÍííí

27. července 2007 v 11:06 | ;)) |  Novinky
Dneska jedu s rodinkou na SIMPSONOVI VE FILMU..se tesíím,fcera jsem byla na Harry Potter 5 a bylo to úúúža...Doufám že to bude hustýý....moc se tesim a s vámi se pomalililinku loucim ptz ráno jedu an sportovni tabor a prijedu dalsi sobotu...Vecer tady este buddu...zatim papa a nezapomente pro me hlasovaaaat:
Ahojdaa...sry ze te otravujiale tvoje hlasy mi mocka pomuzou...Pokud se ti muj blog líbí tak hlasuj tady plsím: http://anyin.blog.cz/0707/finale-sonb a tady: http://nestastne-zamilovana.blog.cz/0707/o-nej-blog-2-kolo a ještě tady: http://olixaja.blog.cz/0707/sonb-2-kolo#komentare a ještě tady: http://tv-nova.blog.cz/0707/soutezici-jejich-hlasky-2-kolo#komentar a tady :-D http://andilekstrazny.blog.cz/0707/2-roztrel vse pod jemenm roxynkaa...:-P moc díík a napis na blog..pokud si dala hlas;))Pokud se ti muj blog líbí..;)) DÍKY DÍKY...

$imP$0n0wI w€ fIŁmU

27. července 2007 v 11:03 | ;)) |  *Videa*
Simpsonovi ve filmu - Simpsons Movie, The
Originální název: Simpsons Movie, The Motto: Vaše rodina není to nejhorší, co vás kdy potkalo. Typ filmu: Animovaný Komedie Rok výroby: 2007 Popis: Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů se konečně dočkal prvního celovečerního filmového zpracování. Populární rodinka Simpsonových ze Springfieldu bude tentokrát čelit globálním výzvám a Homer provede nejhorší věc svého života. Na filmu pracují stejní tvůrci jako na televizním seriálu a tak se fanoušci dočkají většiny svých oblíbených postav. Zápletku však tají do poslední chvíle.

Seriál, který již několik let úspěšně uvádí i Česká televize, si u diváků vydobyl výlučnou pozici především díky kombinaci černého a situačního humoru. Ten samozřejmě ve filmu nebude chybět a už první zveřejněné záběry vyvolaly lehkou kontroverzi. Zejména ten, kde je Bart poprvé za svou kariéru nahý. Snahou tvůrců je k filmu přitáhnout i ty diváky, kteří se zatím s fenoménem Simpsonových příliš nesetkali a zároveň uspokojit věrné fanoušky a překvapit sami sebe. Ve vedlejších rolích se objeví i některé filmové hvězdy a skutečné postavy americké historie. Tvůrci také odhalili, že se i ve Springfieldu začnou řešit problémy jako znečišťování ovzduší, ekologická krize a současná americká politika.

Práce na filmu začali již v roce 2001, ale od té doby se několikrát velmi radikálně proměnil scénář. I díky mimořádnému zázemí, kterého se tvůrcům dostalo od společnosti Twentieth Century Fox, je film natočený v širokoúhlém formátu a s větší paletou barev, než jakou má televizní seriál. Film nadabovali stejní herci jako seriál a tak se čeští diváci mohou těšit na výborné výkony Martina Dejdara, Jiřího Lábuse a dalších. Simpsonovi ve filmu jsou jedním z nejočekávanějších projektů letošního léta a to hlavně díky neokázalé komice, která už skoro dvě desítky let baví milióny diváků na celém světě.

gUmÍícY

26. července 2007 v 21:05 | ;)) |  *Na téma*


Mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

c0nW€r$kY

26. července 2007 v 21:04 | ;)) |  *Converse*
TYhle sou neeeeeeeeeeeej
Ty sou sjupaaaa

Př@nÍíČk@

26. července 2007 v 21:01 | ;)) |  *Obrázky*

C0 ßycH0M ßi pR@Łi w€ $k0Ł€

26. července 2007 v 20:43 | ;)) |  *Blbosti*
1. V sychravých dnech chodí student do školy proto, aby si odpočinul a seznámil se s novými anekdotami.
2. Do školy chodí kdy chce, nejlépe ve vyučování.
3. Vstoupí- li do školy ředitel nebo jiná povolaná osoba, pozdraví student lehkým kývnutím hlavy a sundá nohy ze stolu.
4. Ze třídy odchází student libovolně.
5. Při vyučování leží na lavici, nehraje- li ovšem karty.
6. Není- li student spokojen s výsledkem a známkou, dá to najevo hlasitými výkřiky. Nehvízdá však na prsty, aby nevzbudil spící spolužáky.
7. Osoby, které potká na chodbách, pozdraví hlasitým "Čau". Zásadně se nepřezouvá!
8. Je-li student podrážděn,. předseda třídy včas upozorní vyučujícího, aby žáka dále nedráždil.
9. Student ignoruje všechny učitele, ale nemlátí je. A když ano, tak ne po hlavě...
10. Je ukázněn ke všem spollužákům. Zajistí pivo, je-li na něm řada.
11. Hraje jenom o peníze. Když to neumí, ostatní ho to naučí.
12. Svévolně ničí školní majetek, s cizím jedná jako se svým.
13. Je-li student opilý, nerozptyluje učitele svým žvanění a jde se domů vyspat.
14. Když něco rozbije, samozřejmě se nepřizná!
15. Za pořádek ručí služba, která po zvonění vyběhne první ze třídy. Jestliže nemá čas probudit spící spolužáky a udělt nepořádek, dokončí tuto práci uklizečka nebo školník.
16. Školní pomůcky nosí student jen tehdy, chybí-li student z jeho karetního družstva.
17. Student přichází do školy s úsměvem a krabičkou cigaret v kapse.
18. Při písemném zkoušení opisuje z taháků nebo od spolužáků.
19. O přestávkách se větrají zakouřené učebny- jestliže někdovypadne z okna, ohlásí to služba třídnímu učiteli a ten pak dotyčného vyškrkne ze seznamu.
20. Na konci roku poděkují prfesoři studentům za výdrž. Poté si studenti rozeberou školu.

W€ct0r$

26. července 2007 v 9:26 | ;)) |  *Vectorky*
Upee supaa...ja si stráášne oblibila wectorky..a co na to vy rikate...??

ßuߣIfUk

25. července 2007 v 18:03 | ;)) |  *Na téma*


PrO TeJQu a Pr0 m€

25. července 2007 v 17:09 | °°MrS.RoXynQa°° |  *Cenky pro SB*
Sidewalk
Díík za spráteleníí¨
A tohle mam od TejQy:
Sjupaaaa
NIKDY NEZAPOMENU !